Novopolka

Stacja narciarska
Stacja narciarska
Stacja narciarska
Stacja narciarska
Previous slide
Next slide

W sezonie 2023/2024 Stacja narciarska oraz Karczma są nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!

STACJA NARCIARSKA

Stacja Narciarska Rzepi-ski ulokowana jest w malowniczej miejscowości –  Rzepiska, z której rozciąga się fascynujący krajobraz na Tatry. Rodzinny wyciąg orczykowy liczący 350 metrów długości oraz „ośla łączka” o długości 80m. Na szczycie stoku znajduje się parking. Ogromną zaletą wyciągu dla odwiedzających nasz obiekt gości jest jego umiejscowienie, gdyż bez problemu z okna apartamentów Novapolka można obserwować stok, co jest ułatwieniem przede wszystkim dla rodziców, którzy nie muszą opuszczać pokoju by móc podziwiać jak radzą sobie ich pociechy na stoku. Dla głodnych nie tylko wrażeń, ale również nowych smaków jest możliwość skorzystania z usług gastronomicznych prowadzonych w karczmie znajdującej się tuż przy wyciągu orczykowym. To co, najpierw narty, a potem pyszny, soczysty burger?

Previous slide
Next slide

Szkółka narciarska

Dla osób, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z zimowymi sportami w górach, nauczyć się techniki jazdy na nartach bądź snowboardzie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferowanych przez wykwalifikowaną grupę instruktorów, którzy cieszą się wysoką renomą wśród instruktorów z pobliskich miejscowości. Jeśli potrzebujesz indywidualnego podejścia do twojej osoby przez instruktora oraz przyjazną i swobodną atmosferę w trakcie nauki to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferowanych wykfalifikowaną grupę instruktorów.

Atrakcje dla najmłodszych

Mali narciarze również nie zaznają nudy na stoku, przy głównej trasie, znajduje się lekko łagodniejsza trasa, tak by najmłodsi mogli poczuć się pewnie w trakcie jazdy i czerpali z tego dużo radości!

Previous slide
Next slide

Cennik

  • 1 pkt kosztuje 10 groszy

  • Kaucja zwrotna za kartę wynosi 10 zł 

  • Dzieci do 110cm wzrostu otrzymują karnet bezpłatnie, tylko w przypadku zakupu karnetu przez opiekuna na ten sam okres.

  • Ulgi zniżki dotyczą tylko kart terminowych 

Ceny w szkółce narciarskiej zaczynają się od 100 zł za godzinę

Karczma
Wracasz z wycieczki górskiej, z całodniowej jazdy na nartach, a może po prostu jesteś głodny nowych smaków? Czekamy w takim razie właśnie na Ciebie! W obrębie naszego kompleksu można zagościć w klimatycznej karczmie z podhalańską nutą, tradycją i nowoczesnością. Przygotowaliśmy ofertę menu, w której możecie znaleźć dania tradycyjne typu: pierogi, kiełbasa, kapusta, ale również dodaliśmy pozycje dla smakoszy wysokiej jakości burgerów i innych dań z kategorii fast food. 
Novopolka - Karczma -2
Novopolka - Karczma -3
Novopolka - Karczma -4

Jeśli po smacznym obiedzie masz ochotę na coś słodkiego to zapraszamy do spróbowania rozmaitych domowych wypieków, które dostarczą przyjemnych doznań smakowych, w towarzystwie aromatycznej kawy w odprężającej atmosferze.

Novopolka - Karczma -5
Novopolka - Karczma -6

Nie czekaj, odwiedź nasz kompleks i spróbuj sam.

Smacznego!